Podcast setkání Stopy, fakta, tajemství

Podcast setkání Stopy, fakta, tajemství
Čtvrtek 1. 12. | 17:00
200 Kč

Stopy, fakta, tajemství PODCAST – SETKÁNÍ

Neuvěřitelná dobrodružství zažívá reportér Stanislav Motl, který už více než dvacet let pátrá po ztraceném hrobě spisovatele a válečného letce Antoina de Saint-Exupéryho.

Kdo by neznal Malého prince, po Bibli nejpřekládanější knihu na světě, která dodnes láme rekordy prodejnosti i v České republice! A kdo by neznal jejího autora, francouzského spisovatele Antoina de Saint Exupéryho! Jeho život i smrt jsou plny tajemství. Nikdo neviděl jeho tělo, nikdo neviděl jeho hrob. Bouřlivý život a hlavně záhadné zmizení tohoto spisovatele, válečného letce a romantického hrdiny obdivovaného nejkrásnějšími ženami své doby, vzrušuje lidi po celém světě.

Ke každé vstupence dárek zdarma.

Dárek v podobě kalendáře Stopy, fakta, tajemství 2023 získáte po předložení platné vstupenky u vstupu do KC Svoboda sál Galerie.

Výtěžek ze vstupného poputuje na podporu osob se zdravotním postižením v sociální službě Sociálně terapeutické dílny Joker.

Délka pořadu je přibližně 2 hodiny bez přestávky, poté mají diváci možnost se setkat se Stanislavem Motlem, vyfotit se, nebo si nechat podepsat kalendář Stopy, fakta, tajemství.

Organizátor

Joker z. s. Cheb

Plakát k akci

Podkast setkání

Mohlo by vás zajímat…

Logo Chebské vánoční trhy Chebské vánoce

Mc MíMo & Dj Mike

Středa 30. 11. | 17:00

Rapper a DJ - oba z Chebu a pro Chebáky.

Mc MíMo & Dj Mike
Logo Chebské vánoční trhy Chebské vánoce

AC/CZ

Pátek 2. 12. | 17:00

Nejúspěšnější AC/DC tribute kapela v České republice.

AC/CZ