MICHAL PAVLÍČEK A TRIO

MICHAL PAVLÍČEK A TRIO
Úterý 7. 5. | 19:00
300 Kč v předprodeji, 350 Kč na místě

Kytarový virtuóz a skladatel Michal Pavlíček vystoupí v Chebu poprvé se svým triem.

Na koncertě v KC Svoboda zazní  mimo jiné písně z jeho posledního alba Pošli to tam, na kterém hostují Richard Müller, Monika Načeva, Vlasta Třešňák, Milly Honsová a další. 

Těšit se můžete i na další skladby této legendy a kromě zmíněné Milly Honsové ho doprovodí trio: Martin Ivan na basu, Michal Daněk na bicí a Michal Nejtek na klávesy.


Michal Pavlíček působí či působil ve skupinách Pražský výběr, Stromboli, Big Heads, BSP, Trio a Supergroup. Jako autor a interpret se podílel na albech mnoha umělců (Koubková, Michnová, Načeva, Basiková, Střihavka, Müller ad.). Je autorem nespočtu skladeb (Země vzdálená, Holka, čapni draka, Veliké lalulá, Zubatá, Chvastoun, Ó hory, ó hory ad.), hudby k 16 celovečerním filmům (Proč?, Odcházení, Přijde letos Ježíšek? ad.), k 10 televizním seriálům (Červený bedrník, Místo nahoře, Místo v životě, Cesty domů, Špačkovi v síti času ad.) a 35 televizním inscenacím (Přepadení, Tatínkova holčička, Divnovlásky ad.). Napsal 4 muzikály (Klaun, Excalibur, Obraz Doriana Graye, Dáma s kaméliemi), 6 baletů (Minotaurus, Kráska a zvíře, Malý princ ad.) a hudbu k 23 divadelním představením (Akvabely – Klicperovo divadlo, Velice modrý pták – Husa na provázku, Cyrano z Bergeracu – Divadlo v Celetné, Višňový sad – Divadlo na Vinohradech ad.). 

Byl aktérem a spolutvůrcem 123 dílů hudebního cyklu Na Kloboučku a mnoha dalších hudebních projektů. V roce 2015 byl uveden do Síně slávy Akademie populární hudby.

Mohlo by vás zajímat…

Kruh přátel hudby – logo Kruh přátel hudby

Musiciana 2023

Úterý 16. 4. | 19:00

Přeložený koncert z prosince 2023.
 

Jelena Nosková – klavír, 
zpěv: Elizabeth Legierski – Kanada, Kaylee Norris – USA,
Daria Guliaeva – Rusko, Dokyeun Kim – Jižní Korea
 

Koncert klasické hudby

Valdštejnská obrazárna