Malina Brothers – koncert se bude konat

Malina Brothers – koncert se bude konat
7. 10. 2020
místo konání: Hlavní sál KC Svoboda, začátek v 19.00 hodin, vstupné 250 Kč

Milí přátelé, po domluvě s pořadateli a s přihlédnutím k informacím z ministerstva kultury, jsme mírně přizpůsobili program vystoupení Malina Brothers a říjnové koncerty proběhnou! Sledujte náš web kvůli případným změnám. Těšíme se na Vás. Malina Borothers

  • Připravili jsme pro vás pořad, ve kterém zazní převážně orchestrální skladby Malina Brothers včetně Šporkovských árií z připravovaného alba a v menším počtu i několik písní.
  • Novinkou bude projekce k desetiletému výročí skupiny a prostor pro postřehy a dotazy posluchačů, na které bude kapela reagovat.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud by přesto chtěl někdo vrátit vstupenky, bude tak možné pouze do 30. 9. 2020 do 15.00 hodin. Děkujeme za pochopení.

Bratři Malinové, tedy banjista Luboš (Druhá tráva), kytarista Pavel a houslista Josef se společně sešli na pódiu v unikátním projektu nazvaném Malina Brothers, ke kterému přizvali ještě kontrabasistu Pavla Peroutku. Za několik posledních dekád se objevili jako hudebníci či producenti snad na všech důležitých albech tohoto žánru u nás. Mj. spolupracovali s Robertem Křesťanem, Pavlem Bobkem, Věrou Martinovou, Wabim Daňkem, Charliem McCoyem (Bob Dylan, Elvis Presley) aj. Mají za sebou řadu koncertů v USA i na domácích pódiích. Vydali tři řadová CD a na jaře 2019 natočili DVD s hosty Charliem McCoyem a Kateřinou García. Skupina v roce 2020 oslaví deset let existence a v rámci TOUR 2020 představí nové DVD.

pozvánka

https://www.youtube.com/watch?v=lEAQsP0iU3U

 

hudební dokument kluci od Metuje

https://www.youtube.com/watch?v=TBYC128ouDc&t=1s

 

Mohlo by vás zajímat…

Logo Chebské vánoční trhy Chebské vánoce

Mc MíMo & Dj Mike

Středa 30. 11. | 17:00

Rapper a DJ - oba z Chebu a pro Chebáky.

Mc MíMo & Dj Mike