Letní bláznění 2021

Festival pouličního divadla a nového cirkusu v Krajince. 
14.00 Cirkus WOLF (Šapitó)

Vystoupení dvou generací klasické české cirkusové rodiny. Komedie a akrobacie v rychlém tempu dua Wolf brothers a tanečně akrobatické vystoupení dua Sisters Wolf. Dědeček bratrů Wolfů vlastnil velký český cirkus pro 2000 lidí a dnes jeho potomci sklízejí úspěchy se svými vystoupeními ve velkých cirkusových manéžích po celém světě. Na světovém cirkusovém festivalu v Monte Carlu získali ocenění Jerome Medrano.

15.00 Lenka Švolíková & Veronika Smolková - PŘÍBĚHY, KTERÉ VYPRÁVĚL MĚSÍC 

Cirkusově-loutková pohádka pro rodiny s dětmi ve věku 5–10 let. Pohádka vypráví příběh o měsíčním zvířátku, které se ocitne v neznámé Zemi, a které zde díky své odvaze a toleranci najde nejen tu správnou cestu, ale i správné přátelé. Loutkovou pohádku rámcují cirkusové choreografie na jevišti, ve kterých se potkává postava Cizinky a Pohádkářky. Skrze pohybovou komedii a sérií situačních skečů se jejich vztah z prvotního neporozumění postupně mění ve společné přátelství, díky němuž jsou schopny společně zrekonstruovat ztracený spis o Měsíční ovečce.

16.00 – 19.00 Aréna pro bláznění + výtvarné dílny - Všechna zákoutí „Krajinky“ se stanou příležitostí vyzkoušet si na vlastní kůži to, co jste před chvílí viděli v představeních. Zkusit udržet balance na vratkých rekvizitách, vyhazovat věci do vzduchu a udělat s vlastním tělem „psí kusy“. To pravé bláznění je zdravé, i když trochu nebezpečné. Neváhejte a dobře se bavte.
17:00 Divadlo BUŘT – POHÁDKOMAT

Automat na loutkové zážitky. Milí „Buřtipáni“ a „Buřtipaní“, vhodíte-li do našeho automatu úsměv, vypadne pohádka. Divadlo Buřt hraje pro Vás pro všechny představení loutková, pimprlová, hejblatová, ale i klaunská a lehce hudební. Nechte se „rozbuřtit“ o sto šest! Jo a dejte si to s chlebem, ať nemáte hlad! 

18.00 – Koťáko Zkázy - MISE OMEGA

Divadelní show plná humoru, agentů, naprosto logických závěrů, párové akrobacie, záchrany světa, spasení a dalších úžasností. Strefovat se bude tentokrát do lidské touhy vidět souvislosti i tam, kde nejsou. A nebo jsou?

20.00 – VARIETÉ CLASIC (Šapitó) 

Komponovaný večer z varietních, divadelních a cirkusových čísel. Vystoupí artisté z Aventyr, Airgym, Cirkus Tety, Circo Frico, Kašpi, Varieté Kaiser, Koťátko zkázy, mimové a clowni z Mime Studio, Kozel ve fraku a Sacra Circus. Večerem provází Radek Pokorný. Na závěr vystoupí i Duo Štaubrti se skvělou balancí na perských tyčích, držitelé stříbrného klauna ze světového cirkusového festivalu v Monte Carlu 2018.  ...a určitě přijde i kouzelník.  Jmenuje se New Absolon.

  • Vstupné od 20.00 hodin 200 Kč; děti, studenti a senioři 150 Kč
  • Vstupné na oba dva dny 300 Kč; děti, studenti a senioři 200 Kč

 

Podívejte se na páteční program

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA

Mohlo by vás zajímat…

Přeloženo

Michal je kvítko!

Sobota 1. 4. | 10:00

PŘESOUVÁ SE NA 18. 4. 2023 od 17:00 hodin.
(z důvodu nemoci)

 

Představení pro děti.

(KCS není pořadatelem této akce)

Michal_Nesvadba