JAZZ JAM Cheb 2016

JAZZ JAM Cheb 2016
14. 10. 2016
vstupné 1 den 150 Kč, 2 dny 250 Kč

21. ročník mezinárodního jazzového festivalu

JIŘÍ STIVÍN QUARTET - Flétnista nad jiné povolaný, hudební alchymista nebo jazzový čaroděj. Jiří Stivín má mnoho přezdívek, ale žádná plně nevystihuje, co divák zažívá na jeho koncertech. V Chebu vystoupí společně s dalšími skvělými jazzovými muzikanty Jaroslavem Šindlerem (kytara), Zdeňkem Tichotou (baskytara) a Jiřím Stivínem jn. (bicí).

MUH TRIO: MAGRIS – UHLÍŘ – HELEŠIC - Přední italský pianista Roberto Magris spojil síly s jedním z nejlepších kontrabasistů světa Františkem Uhlířem a bubenickou legendou Jaromírem Helešicem. Program  tria je sestaven z vlastních skladeb Roberta Magrise a Františka Uhlíře a amerických standardů. 

IRENA BUDWEISEROVÁ & BLUE  SOUL  - Vynikající zpěvačka, která má ve svém repertoáru spirituály, gospely, tradicionály i vlastní tvorbu, vše v netradičních, či spíše neortodoxních úpravách na kterých se podílí vedle Ireny i členové její kapely.

Po hlavním programu jam session v Klubu Svoboda - JazzKVé

Karlovarské jazzové combo vzniklo z popudu bubeníka Ivana Pelce. Repertoár si vybírá z bohaté studnice jazzových standardů od Ellingtona až po Davise.

Změna programu vyhrazena!

Festivalem vás provede Klára Štěpánková.

Festival je pořádán za finanční podpory města Chebu a Karlovarského kraje.

Hlavní sál KC Svoboda

www.jazzjam.cz

www.kr-karlovarsky.cz

www.zivykraj.cz

Mohlo by vás zajímat…