Maturitní ples ZSŠ a VOŠ Cheb

24. 1. 2020

Ples pořádá daná škola.
AKTUÁLNĚ

KALENDÁŘ AKCÍ

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

24. 1.
Pátek

Maturitní ples ZSŠ a VOŠ Cheb

místo konání: Hlavní sál KC Svoboda
Ples pořádá daná škola.

25. 1.
Sobota

Hasičský ples

místo konání: Hlavní sál KC Svoboda, začátek ve 20.00 hodin, vstupné 200 Kč
Pořadatel: Sbor dobrovolných hasičů Cheb-Háje, prodej vstupenek na tel. 733 780 007.

29. 1.
Středa

Daleko od Reykjavíku - kino Art

místo konání: Kino Art, Kamenná 5, Cheb, začátek v 19.00 hodin, vstupné 50 Kč
Komedie/Drama • Isl/Dan/Něm/Fra • 2019 • 92 min • režie: Grímur Hákonarson

1. 2.
Sobota

Výstava železničních modelů

místo konání:KC Svoboda, od 9.00-17.00 hodin, vstupné a předprodej: základní 50 Kč, zlevněné (pod 1,1m výšky) 30 Kč
V Hlavním sále Kulturního centra Cheb budou v provozu funkční kolejiště postavené členy Klubu modelářů Prahy 3.

2. 2.
Neděle

Výstava železničních modelů

místo konání: KC Svoboda, od 9.00-17.00 hodin, vstupné a předprodej: základní 50 Kč, zlevněné (pod 1,1m výšky) 30 Kč
V Hlavním sále Kulturního centra Cheb budou v provozu funkční kolejiště postavené členy Klubu modelářů Prahy 3.

5. 2.
Středa

Domestik - kino Art

místo konání: Kino Art, Kamenná 5, Cheb, začátek v 19.00 hodin, vstupné 50 Kč
Drama/Psychologický/Thriller • Česko/Slovensko • 2018 • 117 min • režie: Adam Sedlák

7. 2.
Pátek

Maturitní ples SCHŠ

místo konání: Hlavní sál KC Svoboda
Ples pořádá daná škola.

8. 2.
Sobota

Ples FK Hvězda Cheb

místo konání: Hlavní sál KC Svoboda, začátek ve 20.00 hodin, vstupné (pouze na sezení) 200 Kč
Moderátor: Tomáš Koucký. Kapela: Saldo Band. (prodej vstupenek: kontakt: p. Janda – tel. 734516511, www.kcsvoboda.cz)

9. 2.
Neděle

Dětský maškarní koktejl

místo konání: Hlavní sál KC Svoboda, začátek v 15.00 hodin, vstupné 50 Kč
Maškarní karneval pro děti i jejich rodiče. (vstupenky můžete zakoupit v předprodeji v DDM Sova Cheb)

12. 2.
Středa

Karel, já a ty - kino Art

místo konání: Kino Art, Kamenná 5, Cheb, začátek v 19.00 hodin, vstupné 50 Kč
Drama/Komedie • Česko • 2019 • 111 min • režie: Bohdan Karásek

14. 2.
Pátek

Maturitní ples Gymnázium Cheb

místo konání: Hlavní sál KC Svoboda
Ples pořádá daná škola.

15. 2.
Sobota

48. Reprezentační okresní myslivecký ples

místo konání: Hlavní sál KC Svoboda, začátek ve 20.00 hodin, vstupné 250 Kč
Pořadatel: Okresní myslivecký spolek Cheb, Petr Černík, tel.: 727 816 213, email: predsedaoms@omscheb.cz

16. 2.
Neděle

LiStOVáNí.cz: Jak se stát diktátorem (Mikal Hem)

místo konání: Klášterní knihovna (Kamenná 5, Cheb), začátek v 17.00 hodin, vstupné 100 Kč
Kniha novináře Mikala Hema skvěle kombinuje černý humor s politickým nadhledem a bude jistě živnou půdou pro interpretaci projektu LiStOVáNí.

18. 2.
Úterý

POCTA VIOLONCELLU – DOMINIKA WEISS HOŠKOVÁ, JIŘÍ HOŠEK

místo konání: Klášterní knihovna (Kamenná 5, Cheb), začátek v 19.00 hodin, vstupné 100 Kč
Klub přátel hudby. Koncert k jubileu virtuóza Antonína Krafta.

19. 2.
Středa

Adelheid - kino Art

místo konání: Kino Art, Kamenná 5, Cheb, začátek v 19.00 hodin, vstupné 50 Kč
Drama/Psychologický/Válečný • Československo • 1969 • 99 min • režie: František Vláčil

21. 2.
Pátek

Maturitní ples Gymnázium Cheb

místo konání: Hlavní sál KC Svoboda
Ples pořádá daná škola.

22. 2.
Sobota

Jezdecký ples karlovarské oblasti

místo konání: Hlavní sál KC Svoboda, začátek v 19.00 hodin, vstupné 250 Kč
Vyhodnocení nejlepších sportovců karlovarské oblasti. Pořadatel: Kontakt: Vladislava Fenclová 605407011 (předprodej probíhá v prodejně jezdeckých potřeb Elisabeth v Hájích)

26. 2.
Středa

Jiří Trnka: Nalezený přítel - kino Art

místo konání: Kino Art, Kamenná 5, Cheb, začátek v 19.00 hodin, vstupné 50 Kč
Dokumentární • Česko/Francie • 2019 • 80 min • režie: Joël Farges

29. 2.
Sobota

Gurman Night Vol. 3

místo konání: Klub KC Svoboda, začátek 21.00 hodin, vstupné 100 Kč na místě
Drum & Bass párty se 101 Warriors Crew, pořádá Chebské Gurmánství z.s. Kontakt Martin Kolek: Tel. 722 779 927 Email: Martin.Kolek1@email.cz

29. 2.
Sobota

XX. Reprezentační ples věznice Kynšperk nad Ohří

místo konání: Hlavní sál KC Svoboda, začátek ve 20.00 hodin, vstupné 300, 250 Kč
Prodej vstupenek: kontakt: p. Chmeliczek, e-mail jchmeliczek@gmail.com tel.722 201 102

3. 3.
Úterý

Ladislav Zibura - 40 dní pěšky do Jeruzaléma

místo konání: Hlavní sál KC Svoboda, začátek v 19.00 hodin, vstupné 180 Kč, studenti a senioři 140 Kč
Cestovatelská projekce / stand-up. Poutník, spisovatel a blonďatý rošťák Ladislav se na jaře vrací do Chebu se svou první projekcí. Přijďte se zasmát a zavzpomínat.

6. 3.
Pátek

Citron – „Supi se slétají“

místo konání: Hlavní sál KC Svoboda, začátek ve 20.00 hodin, vstupné 390 Kč v předprodeji, 450 Kč na místě (www.kcsvoboda.cz, www.ticketportal.cz, www.mastersofrock.cz)

25. 3.
Středa

Malina Brothers – 10 let na scéně

místo konání: Hlavní sál KC Svoboda, začátek v 19.00 hodin, vstupné 250 Kč
Skupina v roce 2020 oslaví deset let existence a v rámci TOUR 2020 představí nové DVD.

23. 4.
Čtvrtek

4TET Nová koncertní verze V. (PREMIÉRA 16.10.2018)!

místo konání: Hlavní sál KC Svoboda, začátek v 19.00 hodin, vstupné 690 Kč (1.- 12. řada), 650 Kč (13.- 19.řada), 590 Kč (20.- 24. řada)
Již téměř 16 let udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady VOKÁLNÍ SESKUPENÍ 4TET.

6. 5.
Středa

Minipárty s Karlem Šípem

místo konání: Hlavní sál KC Svoboda, začátek v 19.00 hodin, vstupné:(1.- 12. řada) 290 Kč, (13.- 19. řada) 270 Kč
Zcela nová zábavná talk show baviče, moderátora a textaře Karla Šípa na motivy televizního pořadu Všechnopárty tentokrát s jediným hostem J. A. Náhlovským.

15. 5.
Pátek

Tomáš Koucký slaví 30 let na hudební scéně

místo konání: KC Svoboda, začátek v 19.00 hodin, vstupné v předprodeji 200 Kč, na místě 250 Kč