Letní Bláznění

28. 7. 2018

místo konání: Krajinka (areál pod Chebským hradem), představení od 14.00 do 22.00 hodin

14.00 h (open air areál Krajinky)
Hmyzí cirkus  - Cirkus žebřík
Pouliční představení pro děti. Potulný komediant, vysloužilý entomolog předvádí po světě  své hmyzí kamarády. Pan Nosál, žárlivá kobylka akrobatka, dráťáci a strašilky, dravé klíště či smutná můra a mnoho dalšího neobvyklého hmyzu.

14.45 h (open air areál Krajinky)
Pouliční klauniády - Hombré
Petr Štěpánek – klaun, který bere do hry vše co se právě děje.

15.15 – 16.15 h (open air areál Krajinky)
Aréna pro bláznění – Sacra Circus a Aventyr
Bláznivé sporty s Aventyr a žonglování s Ondřejem Holbou (spojeno s možností zakoupení rekvizit – talíře, diabolka, flower sticky, kruhy a kužely,

16.15 h (open air areál Krajinky)
Pouliční klauniády – Hombré
Petr Štěpánek - pouliční klauniády pro malé i velké, plné improvizovaných situací a kontaktu s divákem.

16.45 h (open air areál Krajinky)
Trosečník Robinson - Martin Sochor
Hravé, dobrodružné, činoherně - pantomimické představení. Příběh o touze po dobrodružství, o dětské duši v každém z nás, o síle představivosti. Příběh o umění přežít v divoké přírodě, střetu odlišných kultur a přátelství. O tom, že se člověk nemá do dobrodružství vrhat nepřipravený, ale musí se nejdříve hodně naučit, aby si dokázal poradit v různých nečekaných situacích. A také o tom, že všude dobře, ale doma je nejlépe.

18.00 - 19.00 h (open air areál Krajinky)
Aréna pro bláznění – Sacra Circus a Aventyr
Bláznivé sporty s Aventyr a žonglování s Ondřejem Holbou (spojeno s možností zakoupení rekvizit – talíře, diabolka, flower sticky, kruhy a kužely.

19.00 h (open air areál Krajinky)
BĚŽKAŘSKÁ ODYSEA - Bratři v Tricku 
Výlet je závodem, jehož hlavní cena je zážitek. V tomto ohledu jsou tito muži nejlepšími závodníky z nejlepších – skuteční šampióni. Dokonce větší, než si sami myslí. Dva běžkaři ztraceni v mapě i v ročním období, bok po boku a však v jedné stopě podstupují běžkařskou odyseou – bludnou pouť s nejasným koncem i průběhem! Hole vzhůru, vosk na knír, čaj na kuráž a krok sun krok! Představení „Běžkařská odysea“ čerpá z letitých zkušeností Bratrů v tricku na poli pouličního divadla. Tradičně silnou doménou souboru je sebeironie, žonglování, předmětová manipulace, střídmá akrobacie a laskavý humor. Diváci budou psychicky i fyzicky vtaženi do děje ať se děje co se děje.  Žádná stopa? Nevadí, tohle představení není žádná klasika! Jak praví oblíbené německé rčení: „LANGLÄUFER LEBEN LÄNGER“ — „běžkaři žijí déle“! Smích a humor prý taky roky přidávají. Tak račte s tímto představením objevit elixír nesmrtelnosti!

20.00 h (odehrává se v šapitó)
Vzdušný večer v oblacích  
Večer složený z čísel vzdušná akrobacie - novocirkusové představení plné vzpomínek, snů, pochyb a naděje.
Vstupné: dospělí 100 Kč; děti, senioři 50 Kč

21.30 h Shamaniac
Blackout paradox vás zve za hranice lidského světa tak, jak jej znáte. Skrze tanec, snění, vášeň i boj se vydává duše šamana za sebepoznáním a zažívá osobní zkušenost mimo tuto realitu. Tanečně akrobatická show volně inspirovaná šamanismem a mystikou. Originální výpravné kostýmy, masky a netradiční ohňové rekvizity v kombinaci s propracovanými choreografiemi vám přinesou jedinečný vizuální zážitek.

Změna programu vyhrazena!

Festival je pořádán za finanční podpory města Chebu, Karlovarského kraje a Ministerstva kultury.
www.kr-karlovarsky.cz
www.zivykraj.cz

 

 

 

KALENDÁŘ AKCÍ

září 2018
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930