Zahájení kurzu LATINA PRO ŽENY -  pokročilé  - 18. 2. 2016

Zahájení kurzu LATINA PRO ŽENY - pokročilé - 18. 2. 2016

začátek v 19.00 hodin, kurzovné 960 Kč

Temperamentní latinskoamerické tance v sólové úpravě pro ženy - tzv. ladies latina pod vedením Jindry Steinke.
Kurz je určen ženám, které by si rády zatančily, ale nemají tanečního partnera. Jedná se o kondiční formu tance, kdy se naučíte základy jednotlivých latinskoamerických tanců a krátké sestavy (samba, cha-cha, rumba, jive, moderní tanec).
Co na sebe: doporučujeme pohodlné oblečení a boty s hladkou podrážkou - baletní piškoty nebo cvičky, případně taneční aerobní boty.
Vyučovací den a hodina: středa od 19.00 do 20.00 hod.  
Cena: 960 Kč včetně DPH za cca 15 hodin.
Zájemci se mohou hlásit na e-mail: svobodova@kcsvoboda.cz


Zrcadlový sál KC Svoboda

 

Kalendář akcí
 Červenec 2016 
PoÚtStČtSoNe
 12
4510
11121415
18192324
25262829
Aktuálně

BABÍ LÉTO NA CHEBSKÉM HRADĚ: Již pro vás připravujeme program festivalu Babí léto, který se bude letos konat v sobotu 3. 9. 2016 na Hradě Cheb. Vystoupí: Hradní duo; Rangers Band; Tomáš Berka, Jiří Vondráček, Jiří Šorna; Pavel Dobeš + host Michal Horák; Blue Effect a Radim Hladík. Těšíme se na Vás:)

POZOR!!! 28. 4. 2016 BUDE OD 08:00-10:00 HODIN OMEZEN PRODEJ VSTUPENEK A REZERVACE. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Zveřejňujeme poděkování za akci „Velikonoční prohlídka města Chebu“ pořádané KC Svoboda: Dobrý den, v neděli 20. března jsme se zúčastnili v 15 hodin prohlídky města Chebu, tematicky zaměřené na kostely, Velikonoce a tradice, které se k nim váží. Prohlídka se nám moc líbila a chtěla bych touto cestou poděkovat průvodkyni paní Jitce Šindelářové za úžasný výklad a obdiv jejích znalostí i přístup k lidem. Úsměv na tváři ji nezmizel ani ke konci prohlídky, kdy už jsme byli všichni promrzlí a někteří se možná díky větrnému počasí už viděli někde v teple se šálkem horkého čaje. Poděkování vyřizuji i za pana Dostála, který byl v Jáchymově v lázních na léčení a který bude mít, jak sám říkal, až se vrátí domů, na Moravu, co povídat. Přeji Vám krásný den a těším se na někdy příště. Danuše Růžičková, Karlovy Vary

Všechny zprávy

Doporučujeme

Západočeské divadlo:
www.divadlocheb.cz
Město Cheb:
www.mestocheb.cz
Fijo Cheb:
www.fijo.cz

NAŠI PARTNEŘI:
Taneční orchestr Koala:
www.koalaband.cz
Taxi Cheb:
www.taxicheb.eu
Radio Egrensis:
www.radioegrensis.cz

JSME I NA FACEBOOKU